Náš tým

Mgr. Michaela Chytilová

Mgr. Michaela Chytilová

Kontaktovat

Patentový zástupce, soudní znalec, EUIPO representative

Je zakladatelkou a spolumajitelkou patentové kanceláře. Pochází z Olomouce. Od roku 2010 žije v Praze. Pracovala 10 let jako asistent patentového zástupce a patentový zástupce. V roce 2010 založila vlastní patentovou kancelář.

Vystudovala filozofickou fakultu Univerzity Palackého, obor politologie – evropská studia (1993-1998), dále úspěšně absolvovala nadstavbové studium na Institutu průmyslově-právní výchovy v Praze (2001-2003).

Od roku 2003 je řádně zapsanou patentovou zástupkyní v oblasti práv na označení. V roce 2004 se stala zástupcem pro ochranné známky Společenství (registrace v EU). V roce 2007 úspěšně složila zkoušky v oblasti průmyslových vzorů. V roce 2011 vykonala odbornou zkoušku v oblasti ochrany práv k výsledkům technické tvůrčí činnosti (patenty a užitné vzory). V lednu 2012 byla jmenována soudním znalcem v oboru patenty a vynálezy se specializací na práva na označení.

Má bohaté zkušenosti v oblasti ochrany značky. Ve své praxi zastupovala podnikatele i velké společnosti, mimo jiné SAZKA a.s., BENEFITY a.s., CBA, ETA a.s., HARIBO, PIEDRA a další. Vedla úspěšné spory proti společnostem jako Heineken, L´Oreal, Baltica atd. Absolvovala stáže v zahraničních kancelářích Bacon & Thomas (USA) a Blum & Grob (CH). Od roku 2015 vede workshop na Vysoké škole ekonomické. Pravidelně pořádá semináře pod značkou Fenomén značky.

Členství:

Komora patentových zástupců
Asociace prostředníků a rozhodců ve věcech duševního vlastnictví
 

 

Jiří Hahn

Jiří Hahn

Kontaktovat

Spolumajitel

Pochází z Prostějova. Studoval obor právo a právní věda na Univerzitě Karlově v Praze. Byl dlouholetým zaměstnancem Českých drah. Má více než 30 let praxe v oblasti železniční doprava a přeprava. Vlastní certifikát European Computer Driving Licence. V oblasti IT má více než 15 let zkušeností. Je naším specialistou v oboru doprava a přeprava. Dále spolupracuje s naší kanceláří na projektech v oblasti IT, HW a SW, komunikace a mobilních technologií. Od roku 2014 je spolumajitelem společnosti a má na starosti strategické plánování a procesy.

Petr Chytil

Petr Chytil

Kontaktovat

Finanční ředitel

Pochází z Prostějova. Vyučil se v oboru strojní zámečník, později studoval obor provozní technika. Více než 30 let působil v oboru metalurgie, zpracování kovů, válcování drátů a výroba svařovaných sítí. Je finančním ředitelem kanceláře. Má zodpovědnost za zabezpečení ekonomické a finanční stability a trvalého růstu zisku společnosti. Zodpovídá za strategické řízení financí, má aktivní podíl na definici obchodní strategie, vytváří roční plány a rozpočty, hodnotí rizikovost jednotlivých projektů a odpovídá za rozpočty, reporting a controlling

Jana Pašková

Jana Pašková

Kontaktovat

Office manager

Pochází z Prahy. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti vedení administrativy a ochranných známek. Pracovala v kontrolním oddělení a v sekretariátu předsedy Svazu českých a moravských spotřebních družstev, později jako referentka ochranných známek v patentové kanceláři Čermák a spol. Zajišťuje chod kanceláře. Vede spisovou agendu. Má zodpovědnost za plnění požadavků klientů. Aktivně se účastní na přípravě a zpracování nových zakázek.

Kancelář

Kancelář

Kontaktovat

Historie

Kancelář Chytilová & spol. byla založena v roce 2010. Kancelář se specializovala na práva na označení, zejména pak ochranné známky, jejich obranu a ochranu. Ve spolupráci s AK Tomáše Cimboty a AK Michala Gottwalda byly poskytovány komplexní služby v oblasti práv na označení od právní analýzy přes přihlašování až po vymáhání práv při porušení.

V roce 2011 rozšířila kancelář poskytované služby i o oblast ochrany technických řešení (patenty, užitné a průmyslové vzory). Od roku 2012 pak nabízí i služby soudního znalce v oboru práv na označení. Nyní tedy kancelář poskytuje komplexní služby v oblasti průmyslových práv.

V březnu 2014 změnila kancelář právní formu, když byla zapsána do obchodního rejstříku jako společnost s ručením omezeným.

Při řešení sporů našich klientů dlouhodobě spolupracujeme s Advokátní kanceláří Mgr. Tomáše Cimboty.

 

Firemní hodnoty

Záleží na každém z vás

Naše služby poskytujeme všem, od jednotlivců po velké korporace. Vycházíme vstříc přáním a požadavkům našich klientů. Naše jednání je transparentní, preferujeme individuální přístup založený na vzájemném poznání a důvěře. Jsme hrdí na úspěchy svých klientů a je nám poctou, že jsme k nim mohli svým dílem přispět. Spokojenost každého z našich klientů je pro nás hlavním cílem.

Vysoká kvalita odvedené práce

Chceme být respektovaným partnerem, proto zpracováváme specifické služby s lidským přístupem na základě fungujícího vztahu založeného na důvěře. Nešetříme na lidech, proto máme ve svých řadách pouze zkušené profesionály. Díky tomu paradoxně ušetříte nejvíce. Pokud je požadavek klienta natolik specifický, že by naši specialisté nesvedli odvést stoprocentně svoji práci, najdeme pro něj odpovídajícího specialistu z jiné kanceláře. Zájem klienta je pro nás na prvním místě.

Stále rozvíjíme své schopnosti

Držíme krok s dobou. Neustále hledáme nová řešení a zdokonalujeme své postupy a procesy, abychom dosáhli větší efektivity. Trvale se vzděláváme, abychom byli schopni i nadále poskytovat služby na odpovídající úrovni.