Náš tým

Kancelář

Kancelář

Kontaktovat

Kdo jsme

Jsme malá a velmi efektivní patentová kancelář. Nepotrpíme si na okázalost ani na kostýmky nebo kravaty. Nejčastěji nás najdete v tričku a džínách, zabrané do řešení vašich případů.

Je nás pět, a pracovat pro vás, nás fakt baví.

Jasně, že máme i školy, ale hlavně už to děláme dlouho a máme praxi. Prostě víme, jak na to.

Vaše značky a nápady jsou naší vášní a víme, že každý problém má své řešení.

 

Firemní hodnoty

Záleží na každém z vás

Naše služby poskytujeme všem, od jednotlivců po velké korporace. Vycházíme vstříc přáním a požadavkům našich klientů. Naše jednání je transparentní, preferujeme individuální přístup založený na vzájemném poznání a důvěře. Jsme hrdí na úspěchy svých klientů a je nám poctou, že jsme k nim mohli svým dílem přispět. Spokojenost každého z našich klientů je pro nás hlavním cílem.

Vysoká kvalita odvedené práce

Chceme být respektovaným partnerem, proto zpracováváme specifické služby s lidským přístupem na základě fungujícího vztahu založeného na důvěře. Nešetříme na lidech, proto máme ve svých řadách pouze zkušené profesionály. Díky tomu paradoxně ušetříte nejvíce. Pokud je požadavek klienta natolik specifický, že by naši specialisté nesvedli odvést stoprocentně svoji práci, najdeme pro něj odpovídajícího specialistu z jiné kanceláře. Zájem klienta je pro nás na prvním místě.

Stále rozvíjíme své schopnosti

Držíme krok s dobou. Neustále hledáme nová řešení a zdokonalujeme své postupy a procesy, abychom dosáhli větší efektivity. Trvale se vzděláváme, abychom byli schopni i nadále poskytovat služby na odpovídající úrovni.

Spolupráce

Protože chceme, aby naše služby byly ty nejlepší, v některých věcech spolupracujeme s dalšími odborníky. Soudní spory a spory nekalosoutěžní řešíme ve spolupráci s renomovanými advokátními kancelářemi.

AK Cimbota

V4 Legal s.r.o.

 

Michaela Chytilová

Michaela Chytilová

Kontaktovat

Patentový zástupce, soudní znalec, EUIPO representative

Jsem holka z Olomouce, která se rozhodla dobýt svět. V oboru jsem už 18 let. Začínala jsem od základů, jako asistent patentového zástupce, později český a evropský patentový zástupce. Postupně jsem se zdokonalovala až jsem si v roce 2010 založila vlastní kancelář. A protože se mi dařilo a klienti přibývali, založila jsem v roce 2014 patentovou kancelář Chytilová & spol.

Je samozřejmé, že mám nějaké školy, tak třeba:

Univerzita Palackého Olomouc, obor politologie – evropská studia
Institut průmyslově-právní výchovy v Praze
Masyrykova univerzita Brno, obor obchodně-právní studia.

 

Mám samozřejmě i potřebnou kvalifikaci:

2003 - patentový zástupce v oblasti práv na označení.
2004 - zástupce pro ochranné známky Společenství (registrace v EU).
2007 - zkoušky v oblasti průmyslových vzorů, zástupce pro průmyslové vzory Společenství (EU).
2011 - patentový zástupce v oblasti ochrany práv k výsledkům technické tvůrčí činnosti (patenty a užitné vzory).
2012 - soudní znalec v oboru patenty a vynálezy se specializací na práva na označení.
 

Také jsem sbírala zkušenosti:

Ve své praxi jsem zastupovala podnikatele i velké společnosti, mimo jiné SAZKA a.s., BENEFITY a.s., CBA, ETA a.s., HARIBO, PIEDRA a další. Vedla jsem úspěšné spory proti společnostem jako Heineken, L´Oreal, Baltica atd. Absolvovala jsem stáže v zahraničních kancelářích Bacon & Thomas (USA) a Blum & Grob (CH). Od roku 2015 vedu workshop na Vysoké škole ekonomické. Pravidelně pořádám semináře pod značkou Fenomén značky.

Členství:

Komora patentových zástupců
Asociace prostředníků a rozhodců ve věcech duševního vlastnictví

 

 

 

Petr Chytil

Petr Chytil

Kontaktovat

Finanční ředitel

Pocházím z Prostějova a jsem srz na skrz praktik. Vystudoval jsem obor provozní technika. Více než 30 let jsem e pohyboval v oboru metalurgie, zpracování kovů, válcování drátů a výroba svařovaných sítí. Teď se starám o finance. Mojí vášní jsou peníze. Starám se o jejich trvalý příjem a efektivní výdej. Tvořím obchodní strategie, vytvářím roční plány a rozpočty, hodnotím rizikovost jednotlivých projektů a odpovídám za rozpočty, reporting a controlling.

Jiří Hahn

Jiří Hahn

Kontaktovat

Spolumajitel

Pocházím z Prostějova. Studoval jsem obor právo a právní věda na Univerzitě Karlově v Praze. Byl jsem dlouholetým zaměstnancem Českých drah. Mám více než 30 let praxe v oblasti železniční doprava a přeprava. Vlastním certifikát European Computer Driving Licence. V oblasti IT mám více než 15 let zkušeností. Mojí vášní je vše v oboru doprava a přeprava a v oblasti IT, HW a SW, komunikace a mobilních technologií. Od roku 2014 jsem spolumajitelem společnosti a mám na starosti strategické plánování a procesy.

Jana Pašková

Jana Pašková

Kontaktovat

Office manager

Pocházím z Prahy. Mám dlouholeté zkušenosti v oblasti vedení administrativy a ochranných známek. Pracovala jsem v kontrolním oddělení a v sekretariátu předsedy Svazu českých a moravských spotřebních družstev, později jako referentka ochranných známek v patentové kanceláři Čermák a spol. Mojí vášní jsou spisy. Starám se o to, aby vše bylo na svém místě a včas, hlídám lhůty, kontroluji, zda mí šéfové pracují efektivně na vašich případech. Připravuji všechna podání na úřady a kontroluji, zda je vše tak, jak má být.