Reference2018-11-27T23:50:59+00:00

 

“ Michaela Chytilová připravila pro členy AVPO ČR v rámci Letní školy argumentace, vyjednávání a posilování vlivu seminář „Silná značka organizace – výhoda při vyjednávání“. Účastníkům semináře se moc líbili praktické příklady a ukázky. Byla vidět velká odbornost a znalost Michaely Chytilové v oblasti ochrany značky. Monika Jindrová, ředitelka AVPO ČR.

 

“S patentovou kanceláří Chytilová & spol. spolupracujeme přes rok na registraci ochranné známky DMXGEAR v EU. Rychlým nastudováním projektu, profesionálním odhadem sledu činností, pružným řešením a celkovou odborností jsme v nedávné době vyřešili nelehký spor, který jsme vedli s nadnárodní společností. Oceňuji proto velmi proklientský přístup, odbornost a rychlé řešení. Martin Malý, ředitel DMX UNDERWEAR provozující obchody DMXGEAR a DMXGIRL.

 

“Jako klienti patentové kanceláře Chytilová & spol. oceňujeme profesionální péči o naše záležitosti doprovázenou milým přátelským přístupem.

“Právní ochrana naší značky a výrobků je stejně důležitá, jako naše know-how. Úspěšnou spolupráci s touto kanceláří proto rádi zopakujeme.

“Se společností Chytilová& spol. pracujeme již více než rok na registraci našich obchodních značek po úplném re-brandingu firmy na P3 Logistic Parks. Nejvíce si cením komplexního servisu, velmi krátké reakční doby a spolehlivosti týmu této patentové kanceláře.

“S patentovou kanceláří Chytilová & spol. spolupracujeme nejen na registracích nehmotných majetků, ale také na jejich převodech a mezinárodních transakcích. Vždy profesionální a klientský přístup je hlavním důvodem, proč se do kanceláře Chytilová & spol. vždy rádi vracíme a nadále využíváme jejich služby.

“Paní Chytilová, chtěl bych Vám poděkovat za současnou spolupráci a za profesionální jednání v řešení našich ochranný známek. Tímto Vám projevuji důvěru i pro budoucí naši spolupráci a zároveň spolupráci s Vámi mohu vřele doporučit.

“Korektní a profesionální přístup, rychlé řešení, naprostá spolehlivost. Tak bych charakterizovala spolupráci s patentovou kanceláří Chytilová & spol.

“Pomocí odborných článků založených na zkušenostech její kanceláře z praxe upozorňuje naše čtenáře na úskalí kolem ochrany známek, patentů a příbuzné problematiky. Odvádí tak formou osvěty velmi záslužnou práci a osobně jsem se přesvědčila, že nejen mně, ale i některým našim čtenářům již velmi pomohla s ochranou svých práv.

“Služby patentové kanceláře Chytilová & spol. jsou na vysoké úrovni. Nechali jsme si registrovat několik ochranných známek touto kanceláří a paní Chytilová vždy vše perfektně vymyslela a všechny ochranné známky byly bez problémů, průtahů a jiných komplikací zaregistrovány v České i Slovenské republice. Můžeme vřele doporučit.

“S patentovou kanceláří Chytilová & spol. jsme v kontaktu již více jak dva roky. Mimo jiné pro nás zajišťovala registraci ochranné známky a to k naší maximální spokojenosti. Vše proběhlo rychle, kvalitně a s minimálním nárokem na náš čas – vše za nás zařídila právě Chytilová a spol., patentová kancelář.

“Michaela je skvělý profesionál v oboru ochranných známek. Její indiánské jméno by mělo být “ta, která vždy vyhrává a nosí pytle peněz.

Domluvte si s námi schůzku