Napsali o nás2018-11-27T23:51:13+00:00

 Hospodářské noviny se opět vrátili k témtu podvodných faktur, které stále trápí majitele průmyslových práv. Majitelka naší patentové kanceláře dává alespoň jeden návod, jak se bránit.

 

14.11.2016 se uskutečnila již 2 Snídaně s předsedou Úřadu půmyslového vlastnictví. O čem byla se dozvíte z tiskové zprávy, kterou zpracovala Alena Ratajová

 

Pražský patriot napsal zprávu o akci, kterou jsme spolu s Alenou Ratajovou a Úřadem průmyslového vlastnictví uspořádali

V pořadu České televize Samam Doma odpovída 4. května 2016 Mgr. Michaela Chytilová na otázku Jak patentovat vlastní nápad?

25. května od 9.00 h – 13.30 h. se koná další seminář z cyklu Fenomén značky, kde vám ukážeme způsoby, jak si chránit své duševní vlastnictví, jak ušetřit peníze a vzít v potaz i variantu čerpání dotací, jak své podnikání právně ošetřit.

 

25. května od 9.00 h – 13.30 h. se koná další seminář z cyklu Fenomén značky, kde vám ukážeme způsoby, jak si chránit své duševní vlastnictví, jak ušetřit peníze a vzít v potaz i variantu čerpání dotací, jak své podnikání právně ošetřit.

Týdeník DOTYK byznys uveřejnil komentář Michaely Chytilové o tom, na co by neměly zapomínat start-upy.

 

Časopis EKONOM uveřejnil obsáhlý rozhovor s Mgr. Michaelou Chytilovou na téma podvodných faktur, které majitelé ochranných známek a jiného průmyslového vlastnictví dostávají. Podvodníci se tak snaží získat nekalým způsobem peníze od majitelů těchto práv.

 

Hospodářské noviny zveřejnili rozhovor s Mgr. Michaelou Chytilovou týkající se kompletní reformy evropského známkového práva. Dojde ke změně v poplatcích, definici ochranné známky, zvýší se možnost obrany proti padělkům atd.

 Mgr. Michaela Chytilová poskytla rozhovor deníku Blesk na téma reforma evropského známkového práva.

 

Mgr. Michaela Chytilová poskytla portálu BusinessInfo obsáhlý rozhovor k chystané reformě evropského známkového systému, který má začít platit v roce 2016.

Mgr. Michaela Chytilová s hrdostí vede pravidelnou právní rubriku v časopise Hospitalin, kde odpovídá na aktuální dotazy z oblasti duševního vlastnictví.

Portál mesec.cz zpovídal Mgr. Michaelu Chytilovou ohledně nekalých praktik některých firem, kteří se snaží vylákat peníze z majitelů ochranných známek.

Po rozhovoru s Mgr. Michaelou Chytilovou portál IDNES informoval své čtenáře o nekalých praktikách některých firem, které se snaží z majitelů průmyslových práv podvodným způsobem vylákat peníze.

Domluvte si s námi schůzku