ochrana značky

Mezinárodní výstava technických novinek, patentů a vynálezů INVENT ARENA

Mezinárodní výstava technických novinek, patentů a vynálezů INVENT ARENA

Ve dnech 16. - 17. června 2016 proběhne první ročník mezinárodní výstavy technických novinek, patentů a vynálezů INVENT ARENA v Třinci.

Zúčastněte se této akce i Vy se svými inovacemi či patenty! Poznejte nové obchodní partnery, získejte nové zákazníky a načerpejte inspiraci.

Více
Vy jako značka aneb jak úspěšně komunikovat sám sebe

Vy jako značka aneb jak úspěšně komunikovat sám sebe

V poslední době se často hovoří o budování osobní značky. Ale co to vlastně je? Jako profesionála v oboru firemních značek mě to opravdu zajímá. Přečetla jsem mnoho článků na toto téma. A moje zjištění? Osobní značka to je vaše sdělení, prezentace sebe sama a vaše marketingová strategie. Je to umění profesionálně představit - prezentovat - přesvědčit - prodat svou osobnost, sdělení, nápad, projekt či produkt. Při svém pátrání jsem objevila dámu, která toto umí a co víc, umí to i naučit. Skvělá Alena Ratajová.

Více
Stali jsme se hrdým partnerem  konference WO.men

Stali jsme se hrdým partnerem konference WO.men

2. ročník konference WO.men se tentokrát pyšní mottem: Začněme u sebe. Pokud chceme změnit svět kolem sebe, musíme začít nejprve u sebe - vlastní sebevědomí, životní styl, osobní rozvoj, partnerské vztahy a efektivní komunikace.

Více